03/ organizované cesty

Kdykoliv během roku je možno dohodnout skupinovou i individuální výuku ve škole Escuela de Tango de Buenos Aires. Bohatý výběr vyučujících a lekcí pro všechny úrovně poskytuje stálý rozvrh kurzů, pro skupiny může být zorganizován program "na míru". V případě zájmu o výuku kontaktujte ředitele školy, kterým je Nestor Pellicciaro (španělsky, anglicky, italsky). Zájemce by si cestu a ubytování organizoval sám, případně mne může požádat o pomoc s obstaráváním kontaktů a informací

Deepening Tango Expedition a Nourishing Tango ExpeditionIntenzivní program, vyučují Javier Antar (Arg) s Patricií Antar Porákovou (CZ-Arg) a asistenty - profesionálními tanečnicemi a tanečníky s Argentiny; koná se v Buenos Aires. Naposledy se program konal v lednu 2017. Mohu podat referenci, zúčastnila jsem se tří ročníků.

Tango Tandem s TangoLab Štěky; koná se v Buenos Aires, podrobnější informace na stránce organizátorky. Naposledy se konal v prosinci 2016 s přesahem do ledna 2017. 

V předchozích letech se konaly cesty do Buenos Aires organizované pražskými školami Tango Praha (Lída Janská ve spolupráci s Danielem Urquillou) a Buenos Aires Tango (spolupracuje se studiem Dinzel). 
Comments