AKTUALITY [don't miss]

Tady najdete krátká avíza týkající se workshopů se zahraničními učiteli a speciálních akcí, jako doplněk Kalendáře. Informace jsou převzaty z veřejných zdrojů - zejména facebookových a webových stránek organizátorů, ale zpravidla avizuji pouze akce, u kterých učitele osobně znám. V kalendáři jsou všechny akce, o kterých jsem se dozvěděla. | Info to workshops and special events - in addition to the Calendar; usually only events where I personally know the teachers and/or artists; all events are in the Calendar. 

Koncerty a speciální milongy | Concerts and special milongas

09.10.2017 koncert a milonga s živou hudbou | concert and milonga with the Orquesta típica Cuidad Baigon - live!

Učitelé z Argentiny v Praze, případně jinde v ČR | visiting Argentine teachers

Javier Antar, Patricie Poráková; Praha; informace na webu TANGONEXION; kontaktní osoba Patricie Poráková (česky, English, español). Pravidelné lekce v Praze od října - 6 lekcí týdně, včetně samostatné lekce Milonga a lekce Vals + open practica; lekci pro začátečníky vyučují čeští lektoři. Víkendové semináře v Praze a Brně, případně dalších městech.

Alejandra Mantiñan; Praha; informace na webu Caminito.Cz; kontaktní osoba Radka Šulcová (česky, English, español). Lekce techniky 2x týdně v září - listopadu (ne každý týden, viz přihlášku).

Leonardo Elias; Praha; informace na webu TangoOne; kontaktní osoba Alexandra Atabekian (česky, English, po ruski). Víkend v listopadu.



Organizované cesty do Argentiny | tours to Argentina

Tango Deepening 2018 a Tango Metamorphosis 2018, obě výpravy v únoru 2018; TANGONEXION (Patricie Poráková a Javier Antar); intenzivní semináře s argentinskými asistenty.

TangoTandem, TangoLab Štěky; termín dosud nebyl zveřejněn, sledujte aktualizace stránek TangoLab.

Campy a několikadenní pobyty tango škol v ČR | Camps CZ

Termíny tango campů na rok 2018 ještě nebyly zveřejněny. Víkendové workshopy najdete v Kalendáři. | Tango camps 2018 not launched yet. Weekend workshops - see the Calendar

Poreč

2018 Czech Tango Expedition to Porec; koordinuje Ivana Balková.



Subpages (1): cabeceo - kniha [book]
Comments