tento web a jeho autorka [about]

Credits: Carlos Neuman, AIRES DE MILONGA

o webu

Hlavní částí této stránky je Kalendář milong, tango workshopů a dalších akcí spojených s argentinským tangem (divadlo, koncerty) v Praze. Doplňující informace ke Kalendáři najdete v menu Aktuality a Kudy na milongu. Vyhrazuji si právo informaci nezveřejnit, například pokud jsem neměla možnost se osobně přesvědčit o úrovni učitelů nebo mi jejich úroveň není známa z veřejných zdrojů či referencí.

Další části tvoří kalendáře dalších měst, informace o tangu v Praze a informace užitečné těm, kdo se chystají za tangem do Buenos Aires. V této části se jedná o můj subjektivní výběr toho, co považuji za užitečné či důležité.

about this web

Main part of this site is the Calendar of milongas, workshops and other tango related events in Prague, Czech Republic, Europe. Additional info to the Calendar are under the menu Don't miss and How to get to a milonga in Prague. Publication of information may be refused if no personal knowledge of teachers or public reference or personal reference is available.

Further part of the website is information useful for tours to Buenos Aires or other cities. This information is my personal digest.

autorka webu | author:
Eva Mia Franková (Škrdlantová)

e-mail:

info@tango-prague.info - kontakt pro informace ke zveřejnění v Kalendáři a pro obecnou komunikaci s Evou Frankovou (dřívější příjmení: Škrdlantová). | Contact for sending events for publication in the tango-prague.info Calendar nad for general communication with me:


facebook:
TangoPragueInfo fb stránka "pražské tango novinky" | facebook community site on Prague Tango.
Eva Mia Franková (Škrdlantová) soukromý profil | private profile.

Datová schránkakcbgybp

IČO (ID): 64569322


"Dance, dance, otherwise we are lost", Pina Bausch

Subpages (1): moje akce [my events]