tento web a jeho autorka [about]

Credits: Carlos Neuman, AIRES DE MILONGA

o webu

Hlavní částí této stránky je Kalendář milong, tango workshopů a dalších akcí spojených s argentinským tangem (divadlo, koncerty) v Praze a jiných místech ČR, tvořený manuální agregací informací z facebookových událostí, webových stránek a osobních sdělení organizátorů. Doplňující informace ke Kalendáři najdete v menu Kudy na milongu. Data konání a odkazy na pořadatele velkých akcí (festival, maraton) jsou na stránce Maratony, festivalyDalší části tvoří kalendáře některých měst v ČR i zahraničí a informace užitečné těm, kdo se chystají za tangem do Buenos Aires. V této části webu se jedná o můj subjektivní výběr.

Vyhrazuji si právo informaci nezveřejnit, například pokud jsem neměla příležitost se osobně přesvědčit o způsobu vedení výuky u některého učitele, ani mi není znám z veřejných zdrojů či referencí. 

about this web

Main part of this site is the Calendar of milongas, workshops and other tango related events in Prague, Czech Republic, Europe. Additional info to the Calendar are under the menu How to get to a milonga in Prague. Dates of tango festivals and marathons in Prague or elsewhere in the Czech Republic are linked to the organizers websites, see the part CZ festivals & marathons. Events are manualy aggregated from facebook events, websites and individual announcements of the organizers. Further parts of the website is my personal digest.

Publication of information may be refused if no personal knowledge of teachers, public or personal reference is available to me.

autorka webu | author:
Eva Mia Franková (Škrdlantová)

e-mail:

info@tango-prague.info - kontakt pro informace ke zveřejnění v Kalendáři a pro obecnou komunikaci s Evou Frankovou (dřívější příjmení: Škrdlantová). | Contact for sending events for publication in the tango-prague.info Calendar nad for general communication with me:


facebook:
TangoPragueInfo fb stránka "pražské tango novinky" | facebook community site on Prague Tango.
Eva Mia Franková (Škrdlantová) soukromý profil | private profile.

Datová schránkakcbgybp

IČO (ID): 64569322


Motto: "Dance, dance, otherwise we are lost", Pina Bausch

Subpages (1): moje akce [my events]